Nasze przedszkolaki bardzo martwiły się czy w tym roku, w związku z pandemią koronawirusa, będą mogły liczyć na odwiedziny Świętego Mikołaja. Nie tracąc jednak nadziei napisały oraz  narysowały piękne listy, zrobiły mikołajkowe prace plastyczne i czekały… Aż doczekały dn. 04.12.2020r. kiedy to upragniony gość miał się w końcu zjawić (tak poinformował wcześniej Panią Dyrektor J). Od samego rana  dzieci spędzały czas na  mikołajkowych zabawach, śpiewaniu piosenek czy oglądaniu bajek o jego historii. Grupa Starszaków  uczestniczyła nawet w kursie rysowania Świętego Mikołaja online i trzeba przyznać, że wszystkie dzieci zaliczyły go pozytywnie, gdyż podobizny Mikołaja wyszły naprawdę dobrze. Tak upływały minuty, godziny, aż tu nagle, w pewnej chwili dało się słyszeć znajomy dźwięk dzwonka, który mógł oznaczać tylko jedno…  Przedszkolaki podbiegły szybko do okien i jakaż była ich radość, gdy w przedszkolnym ogrodzie zobaczyły pozdrawiającego je Świętego Mikołaja. Kiedy znikł już z ich pola widzenia usłyszały głośne pukanie do drzwi. Po ich otwarciu okazało się, że nie można wyjść z sal, ponieważ wejścia zastawione są prezentami. Jak to się stało w tak krótkim czasie, wie tylko jedna osoba…

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za upominki i mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów nas odwiedzisz.