Higiena osobista to jeden z istotniejszych elementów codziennego życia, który wpływa nie tylko na wygląd, ale również na zdrowie. Dobrych nawyków, także higienicznych, uczymy się już od najmłodszych lat. To, co wtedy przyswoimy, procentuje w dorosłym życiu. W związku z tym w terminie od 14-21.04.2020r. przedszkolaki z gr. III wraz ze swoimi rodzicami aktywnie uczestniczyły w realizacji Programu Edukacyjnego Czyściochowe Przedszkole organizowanego przez firmę Rossmann. Wraz z sympatycznymi bohaterami programu dzieci zgłębiały, nieobce im tajniki higieny.  Wykonały też piękne prace plastyczne, rozwiązywały zadania na kartach pracy, a na koniec bezbłędnie poradziły sobie z quizem Dbam o zdrowie.

Oczywiście inicjatywa ta nie miałaby sensu bez dużego zaangażowania ze strony Rodziców, za co bardzo im dziękujemy!