Dn. 10.03.2020 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej Rozśpiewane Przedszkolaki pod hasłem: Przedszkolaki kochają zwierzaki. W tym muzycznym wydarzeniu naszą placówkę reprezentował Kacperek K. z gr. III, który w pięknym kocim przebraniu wykonał piosenkę Kotek Kłopotek z repertuaru zespołu Hula Hop. Kacperek otrzymał wyróżnienie za szczególnie ciekawą interpretację utworu. Tego samego dnia odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod takim samym hasłem. Olusia M. z gr. IV, która wykonała pracę przedstawiającą barwne akwarium znalazła się w grupie dzieci, które zajęły III miejsce. Nasi reprezentanci zostali nagrodzeni pięknymi dyplomami i upominkami.

Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.