W karnawale wszędzie bale więc i w naszym przedszkolu nie mogło go zabraknąć. Jednak w tym roku postanowiliśmy odejść od  stereotypów i troszkę bardziej zaszaleć. W związku z tym dn. 13.02.2020 r.odpaliliśmy naszą kosmiczną rakietę i wyruszyliśmy sprawdzić jak karnawał świętuje się na innych planetach. Odwiedziliśmy Marsa- gdzie odtańczyliśmy marsjańskie tańce, Jowisza, na którym zmagaliśmy się z kosmo-zagadkami, dalej polecieliśmy na Saturna, gdzie czekała na nas muzyczna przeprawa przez deszcz meteorytów, aż wylądowaliśmy na Uranie- najsmaczniejszej planecie, gdzie przywitano nas czekoladą, którą mogliśmy lizać do woli… Niesamowite i ciekawe były wszystkie zwiedzane przez nas planety jednak w miarę jak oddalaliśmy się od słońca zaczęło robić się coraz zimniej i zatęskniliśmy  za naszą piękną Ziemią. Wszyscy zgodnie wsiedliśmy do nasze rakiety i wróciliśmy do przedszkola, witając go tańcem radości. Następnie w  rytmach gorącej samby, disco polo oraz innych znanych dziecięcych hitów tańczyliśmy do samego obiadu. Po tej przyjemnej i pełnej przygód eskapadzie stwierdzić możemy jedno- najlepsze bale w całym wszechświecie organizujemy właśnie tutaj- w naszej Dębicy!