Jak wiadomo Święty Mikołaj- ulubieniec dzieci z całego świata rozpoczął już swoją coroczną wędrówkę. Dn. 06.12.2019 r. z workiem pełnym prezentów odwiedził również nasze przedszkole. Już od samego rana przedszkolaki oczekując wizyty tego niezwykłego gościa z niecierpliwością nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków zwiastujących jego przybycie. Kiedy w końcu nastał upragniony moment z wielkim przejęciem śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie na tą okazję. Nasze przedszkolaki  chyba były tego roku „wyjątkowo grzeczne”, gdyż Święty Mikołaj nie musiał wręczyć  ani jednej rózgi.

Święty Mikołaju dziękujemy za odwiedziny i piękne prezenty. Mamy nadzieję, że za rok znów się zobaczymy.