Miesiąc listopad to dla wszystkich Polaków czas, w którym w sposób szczególny odżywają uczucia patriotyczne. Z wdzięcznością wracamy myślami do tych, którzy zagwarantowali nam życie w wolnej, niepodległej ojczyźnie. Uczucia te i historyczną spuściznę staramy się przekazać również najmłodszemu pokoleniu. W związku z czym  27.11.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się Wieczornica Patriotyczna.  Po części artystycznej przygotowanej przez grupę Starszaków  wystąpili chętni rodzice wraz ze swoimi pociechami prezentując przygotowane utwory (wiersze lub piosenki) o tematyce patriotycznej. Nie zabrakło również wspólnego odśpiewania najbardziej znanych pieśni takich jak: „Płynie Wisła płynie”, „Jesienny deszcz” czy „Piechota”.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w to przedsięwzięcie.