W ostatnim tygodniu listopada przedszkolaki z gr. III podobnie jak starszaki dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o różnych gatunkach zwierząt, zarówno tych egzotycznych żyjących na wolności jak i tych hodowanych w gospodarstwach. Dużo rozmawiały także o swoich domowych ulubieńcach. W związku z czym 27.11.2019 r. naszą grupę odwiedziła Pusia- świnka morska Zuzi M. Zuzia opowiedziała swoim kolegom i koleżankom, jak należy opiekować się takim zwierzątkiem: co lubi jeść, czym się bawi, gdzie śpi, jak często trzeba sprzątać jej klatkę, a także czego się boi. Pupilka Zuzi spędziła z nami cały dzień. Przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądały się nowej futrzastej „koleżance”, starały się być cichutko, aby jej nie wystraszyć, a podczas śniadanka podzieliły się z nią zdrową papryczką. Dzięki tej wizycie przedszkolaki  dowiedziały się jaką przyjemnością, a zarazem odpowiedzialnym zadaniem jest posiadanie zwierzątka domowego.

Bardzo dziękujemy mamie  Zuzi za zorganizowanie tych niecodziennych odwiedzin.