W dniu 22.09.2016 nasze przedszkole po raz trzeci uroczyście obchodziło Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia wszystkie dzieci wystrojone w kolorowe czapeczki spotkały się w jednej sali. Uroczystość poprzedziło posypanie każdego dziecka „czarodziejskim pyłem”, aby wszystkie miały dobry humor i chęć do zabawy. Wspólnie też zaśpiewały piosenkę pt. „Dzień Przedszkolaka”.

Pani dyr. przedszkola Teresa Michoń życzyła wszystkim przedszkolakom wiele uśmiechu i radości każdego dnia.

Dzieci uczestniczyły we wspólnych zabawach, konkursach zorganizowanych specjalnie dla każdej grupy wiekowej i przeprowadzonych przez animatora zabaw dziecięcych – Patrycję W.  Wielką atrakcją były  bańki mydlane oraz malowanie buziek. Na pamiątkę tak mile spędzonego czasu każde dziecko otrzymało niespodziankę- balonowego pieska. Po zakończeniu uroczystości dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez panie kucharki- pysznego pieczonego ziemniaczka.